Är du intresserad av någon företagsprodukt?

Ta gärna kontakt med en av våra säljare. Vi finns på plats vardagar 08.30 - 17.00

Finansiering och fakturaköp

Niklas Johansson

Niklas Johansson Försäljning

070-268 65 73 niklas.johansson@marginalen.se

Ragnar Edstrand

Ragnar Edstrand Försäljning

070-222 52 73 ragnar.edstrand@marginalen.se

Max Käll

Max Käll Säljchef

010-495 18 83 max.kall@marginalen.se

Peter Niva

Peter Niva Försäljning

072-529 98 11 peter.niva@marginalen.se

Samuel Bustos

Samuel Bustos Försäljning

072 - 148 18 01 samuel.bustos@marginalen.se

Tomas Wenngren

Tomas Wenngren Säljstöd

010-495 18 88 tomas.wenngren@marginalen.se

Yvonne Fergell

Yvonne Fergell Säljstöd

010-495 18 89 yvonne.fergell@marginalen.se

Inkasso

Ludvig Lindh

Ludvig Lindh Försäljningschef

073-560 69 67 ludvig.lindh@marginalen.se

Göran Modin

Göran Modin Försäljning

070-996 86 18 goran.modin@marginalen.se

Hur kan vi hjälpa dig?

Företagskonton och finansiering

Ring oss

Vardagar 08.30-17.00

0771-717 710

Skicka e-post

Här kan du e-posta oss med frågor om konton eller finansiering

foretagsbank@marginalen.se

Våra inkassotjänster

Ring oss

Vardagar 08.30-17.00

0771-464 646

Skicka e-post

Vill du veta mer om våra inkassotjänster?

marknadinkasso@marginalen.se

Ekonomiadministration

Ring oss

Vardagar 08.30-17.00

020-408 408

Skicka e-post

Kontakta vår kundservice så berättar vi mer om våra tjänster inom ekonomiadministration

kundservice@marginalen.se

Har du fått ett inkassokrav från oss?

Ring oss

Vardagar 08-20

0771-89 89 00

Skicka e-post

Har du fått ett krav från oss? Hör av dig så hjälper vi dig.

inkasso@marginalen.se

STOCKHOLM

Företagsbank
Administration & Inkasso

Adolf Fredriks Kyrkogata 8
111 37 Stockholm

Visa på karta

Postadress
Box 261 34 
100 41 Stockholm

BORÅS

Inkasso
 

Österlånggatan 44
503 37 Borås

Visa på karta

SUNDSVALL

Inkasso
 

Esplanaden 10
852 32 Sundsvall

Visa på karta